O nás ...

Rodinná farma Jaroslav Kratochvíl se nachází v Přerově nad Labem (cca 20 km od Prahy, směr Poděbrady).

Pěstování brambor a zeleniny je typické pro oblast kolem Přerova nad Labem již mnoho let. Rodina Kratochvílova patřila k největším pěstitelům již v době před 2. světovou válkou a úspěšně hospodařila a rozvíjela svůj podnik až do roku 1948.

V roce 1990 firmu znovu založili manželé Kratochvílovi, kteří se již v 80. letech věnovali pěstování sadby květin a zeleniny. Obnovili také ve velkém rozsahu pěstování brambor, polní zeleniny a chov hospodářských zvířat. Postupem času a s rostoucí poptávkou se firma zaměřila především na pěstování brambor a zeleniny a rozšířila sortiment o pěstování a prodej sazenic květin - zvláště letniček a zeleniny. Dnes tvoří součást firmy skleníky a prodejna, kde najdete kromě květin také sadbu zeleniny, ovocné stromky, růže, skalničky, trvalky, substráty, hnojiva a další zahradnické doplňky (květináče, truhlíky, …).

Do naší prodejny, kde najdete výše uvedený sortiment, jste srdečně zváni a vždy Vás velmi rádi obsloužíme, poradíme a na přání Vaše truhlíky osázíme.